Cookie / Süti hozzájárulás
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a nepfolakitelek.hu honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében cookie-kat alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.
Bővebben
Elfogadom

Így látom a Szent Koronát című rajzpályázat nyertesei

2013.december.19. Csütörtök

Kiemelt díjazottak:

Angyal Nóra (Békéscsaba), László Dóra (Szeged), Marián Réka Eszter (Eger)

 

 

Díjazottak:

 

1. osztály

Börönte Péter – Nyárlőrinc

Csatári Levente – Gyomaendrőd

Ernyes Zsófia – Tarpa

Falusi Tóth Nóra – Nyárlőrinc

Farkas Virág Melissa – Alistál (Szlovákia)

Laczó Zsófia – Budapest

Murányi Péter – Felsőtárkány

Rendes Liza – Győr

Simon Viktória – Szeged

Zsubori Milán – Nyárlőrinc

 

2. osztály

Anton József  – Debrecen

Bakó Júlia – Budapest

Litvák Laura – Debrecen

Lukács Bianka  – Alsózsolca

Markó Máté – Debrecen

Merk Vivien – Debrecen

Punyi Ambrus – Eger

Sárközi Kevin  – Alistál (Szlovákia)

Szekér Zoltán  – Szolnok

Zeleni Dóra  – Izsófalva

 

3. osztály

Farkas Viktória – Bonyhád

Juhász Nóra – Mucsfa

Kluge Ida Berta – Székesfehérvár

Kovács Laura – Szabadka (Szerbia)

Laib Roland – Budapest

Lenkefi Luca Laura – Békéscsaba

Radnai Anna – Budapest

Radványi Anikó – Bonyhád

Tóth Johanna – Kaposvár-Toponár

Varga Rebeka – Bonyhád

 

4. osztály

Farkas Csilla – Szolnok

Juhász Janka Luca – Bonyhád

Kárász Gábor – Tornalja (Szlovákia)

Miskolci Helga – Szabadka (Szerbia)

Sendula Zoé – Kecel

Szakáll Edina – Szabadka (Szerbia)

Szilágyi Zoltán – Hajdúnánás

Szpászity Nikola – Szabadka (Szerbia)

Sztantity Barbara – Szabadka (Szerbia)

Wagner Tamara – Bonyhád

 

5. osztály

Daróczi Zsuzsa – Debrecen

Domokos Vanda – Békéscsaba

Kis Andrea Krisztina – Kolozsvár

Kiss Kata – Debrecen

Magyar Edit – Soltszentimre

Paskuj Benjámin – Szeged

Tóth András – Budapest

Tóth Dávid – Kismarja

Tóth Flóra – Debrecen

Zilizi Klaudia – Deáki (Szlovákia)

 

6. osztály

Bari Gyula – Sajóhídvég

Barta Ernő – Esztár

Csépke Hanna – Budapest

Farkas Nikolett – Kiskunfélegyháza

Gábor Csenge – Szeged

Halászy Kamilla – Kolozsvár

Kiss Fanni Lili – Debrecen

Kun Gyöngyvér – Kolozsvár

Papp Dorottya – Békéscsaba

Tehei Ioana Magdolna – Kolozsvár

 

7. osztály

Balla Tamás Huba – Budapest

Izsák Kitti – Izsák

Kerekes Adrienn – Nyárlőrinc

Megyeri Henriett – Békéscsaba

Mihalik Martin – Lakitelek

Nagyfi Luca – Pápa

Orosz Natália – Kisvárda

Orosz Viktória – Hegyéte (Szlovákia)

Papp Zita – Bonyhád

Polyák István – Kiskunfélegyháza

 

8. osztály

Bódogh Noémi – Kecskemét

Cojogaru Márta Gyöngyi – Kolozsvár

Csete Melinda Karola – Kolozsvár

Gyetven Vivien – Zselíz (Szlovákia)

Ilonczai Sára – Eger

Kicsák Erzsébet – Nyírcsaholy

Király Alexandra – Alistál (Szlovákia)

Király Zita – Esztergom

Lipovsky Georgina Luca – Csallóközkürt (Szlovákia)

Murin Barbara – Ipolyság (Szlovákia)